WISGROUP, kamyonlar, römorklar, traktörler, otobüsler, iş makinaları ve raylı araçlar ( tren) gibi ağır ticari araçların en büyük yedek parça tedarikçilerinden biridir.

Değerli 50 yılımızın kısa özeti şu şekildedir: 1968 yılında bir aile şirketi olarak Saygıdeğer babamız Hazım AYDIN'ın girişimciliği ile 1968 de küçük bir işyerinde AYDINSAN olarak üretime başlayan firmamız kısa sürede kurumsal kimliğini geliştirerek kurucumuz Suna AYDIN'ın girşimciliği ile 2003 yılında AYSBRAKE olarak fren sistemlerinde ve 2020 yılında'da WISGROUP olarak tüm aile şirketlerinin ürünlerini temsil ederek dünyada bilinen markalar arasına girmiştir.
Bugün WISGROUP Organize Sanayide 20.000m2 - 150.000m2 kapalı alan üretici ortaklarıyla kaliteli ve dayanıklı ürünler sunmaktadır.
WISGROUP, üretici ortaklarının hammadesi kauçuk, saç, döküm ve sıcak dövmeden yapılan ürünlerini küresel pazara satmaktadır.

Bugün WISGROUP,dünya pazarındaki OE ve aftermarket için garantili, kaliteli yedek parça tedariği sağlamaktır .

Türkiye'deki çözüm ortakları ve dünya çapındaki müşterileri, Wisgroup'un güvenilir ortaklığındaki uzmanlığına değer veriyor. Yıllık 36 milyondan fazla ürün üretim kapasitesi ve 18 bin ürün yelpazesine sahip çözüm ortaklarımız, girişimci, güçlü, dinamik ve yenilikçi yapısıyla dünya lideri konumundadırlar.

Avrupa, Amerika ve Asya ağır ticari araçlar için ISO 9001: 2015, ISO 2701: 2013 TS EN ISO 14001: 2015 ve IATF 16949: 2016 sertifikaları ile ürün üretilmektedir.

ÜRÜNLERİMİZ; Kamyon grubunda;

Fren Diskleri, Fren Kampanaları, Kaliper Tamir takımları, Süspansiyon Körükleri, Porya, Yağ pompası, Volan, Valf, Kompresörler, Beşinci Teker, Rotil, Rot başı, Rot mili, Z-rot, Orta rot, Burç, Pitman Kolu, İdler kolu, Tork kolu, V Kolu ve Tamir kitleri, Motor Parçaları, Plastik Parçalar, Ekzos, Gövde ve Dingil Kaldırma Parçaları 

 Tren raylı grubuna ait; 

Screw Coupling (1350KN, 1000 KN, 850 KN) Standard: UIC7 ERRI UIC 826, UIC 583, UIC 520, EN 15566 and TSI. 
Side Bearer Lower - Upper Parts
Buatagres
Spring Bearer
Draw Bar
Sub-Assembly Parts
Twin Axle Bogie Parts
Twin Axle Bogie Parts - Brake Triangle
Brake Block Holder
Brake Lever Bridge
Twin Axle Bogie Parts- Brake Lever

 

Ürünlerimizin çoğu, pazarın önde gelen OE yedek parçaların kalitesine eşittir. Ayrıca OE şirketlerine ve dünya çapında dağıtım kanalları olan kendi amrkası ile çalışan toptancılara müşteriye özel anlaşma imkanları sunuyoruz.

WISGROUP, müşteri memnuniyetinden başka bir şey değildir...